Langues:

russe tchèque

Nováková Elena (Slobodyanyuk)

Jsem původem Ruska, ale již přes dvacet let žiji v České republice a od roku 2000 pracuji jako profesionální průvodkyně. Průvodcovství mě velice baví, neboť spojuje mé zájmy, tj. historii, práci s lidmi a používání mého rodného jazyka. Mám velice ráda vše, co se týká Čech, a chtěla bych s touto zemí seznamovat stále nové a nové lidi. Časově jsem velmi flexibilní.

Poptat

Oblíbené prohlídky

Le Château de Karlstein

Le Château de Karlstein

Le monument national de Terezin

Le monument national de Terezin

eGuide Karlovy Vary

eGuide Karlovy Vary

Informace o průvodci

Vzdělání

Mám vysokoškolské pedagogické vzdělání zakončené titulem magistra. Ohledně průvodcovství mám osvědčení průvodce pro region Praha, licenci průvodce Pražským Hradem a též jsem absolvovala workshop „Regiony České republiky“ pro turistické průvodce a další pracovníky v cestovním ruchu. Dle svých časových možností a zájmů se zúčastňuji přednášek, lekcí a dalších akcí týkajících se mé profese.

Pracovní zkušenosti

  • Mám patnáctileté zkušenosti s celoročním prováděním ruský mluvicích turistů nejen v Praze ale i v dalších městech a regionech České republiky. Specializuji se nejenom na velké skupinové exkurze, ale také organizuji individuální prohlídky, podle zajmu a přání klienta.

Certifikáty

  • Osvědčení průvodce pro region Praha vydaný dne 15. 6. 1999 školou cestovného ruchu TYRKYS pod číslem 52/99.
  • Potvrzení držitele licence Průvodce Pražským hradem vydané dne 22. 3. 2006 Správou Pražského hradu pod číslem 1056.
  • Certifikát o absolvování workshopu „Regiony České republiky“ pro turistické průvodce a další pracovníky v cestovním ruchu vydaný 29. 2. 2008 CzechTourismem.
  • Živnostenské listy:
  • - průvodcovská činnost v oblasti cestovného ruchu, vydaný 29. 8. 2006,
  • - překladatel a tlumočník, vydaný 6. 8. 1998

Commentaires

25-11-2019

Maximální spokojenost, děkujeme.

09-11-2017