Židovské město

Informace o prohlídce

Hodnocení:

5/5

Čas: Podle vašich požadavků

Trvání: 3 hodiny

Cena za osobu:

Od 156 CZK za osobu

Cena zahrnuje:

  • soukromý průvodce

Rezervace

CZK
Cena za osobu:
CZK

Židovské město

1
Počet účastníků,

--/--/----
8:00

Popis prohlídky

Tato prohlídka je zaměřena na historii a současnost pražského Židovského města. Prohlídka je určena především těm, kteří mají hlubší zájem o historii, tradice a legendy židovské Prahy. Poté, co Vás seznámíme s historií původního ghetta a Staronové synagogy, provedeme Vás po Židovském hřbitově. Prohlídka pokračuje k rodnému domu Franze Kafky a končí na Staroměstském náměstí.

Cena nezahrnuje vstupné do objektů Židovského muzea

Vstupné do všech památek Židovského Města: dospělí 530,- Kč, děti a studenti - 370,- Kč

(Maiselova synagoga / Pinkasova synagoga / Starý židovský hřbitov / Klausová synagoga / Obřadní síň / Španělská synagoga / Staronová synagoga + krátkodobé výstavy v Galerii Roberta Guttmanna)

Co uvidíte?

Maiselova synagoga

Starý židovský hřbitov

Staronová synagoga

Mapa prohlídky

Hodnocení

28/10/2018

Chtěla bych moc poděkovat za skvělé služby, dnes jsem byla na prohlídce Židovského města v Praze v doprovodu paní Miličičové. Všichni jsme byli velmi spokojeni, paní průvodkyně byla velmi milá, ochotně nám zodpověděla všechny dotazy, prohlídka byla velmi poutavá a zajímavá. Rádi bychom objednali prohlídku s průvodcem jako dárkový voucher.

Vlková Petra

24/09/2018

Paní Kratochvílové ještě jednou vyřiďte naše díky, byla moc fajn, profesionál na svém místě :-) I vám děkuji a těším se na další spolupráci v budoucnu. J.K.

Komerční banka, a. s.

01/10/2014

Dobrý den do Prague Inspiration, ráda bych Vám tlumočila poděkování všech účastníků prohlídky, kterou jste pro nás zorganizovali. Všichni byli přímo nadšeni znalostmi a entuziasmem paní průvodkyně Kratochvílové, která byla prostě úžasná.

ČSOB

26/03/2013

Moc děkuji za zajištění z Vaší strany, tak i za bezproblémovou komunikaci a vyjití vstříc ve všech požadavcích.

ČEZ Měření

Doporučujeme