Впервые в Праге

Информация об экскурсии:

отзывы:

4.78/5

Время: По вашему запросу

Продолжительность: 3 часа

Стоимость (взрослый):

Oт 2400 CZK (1-5 persons)

В стоимость включено :

  • частный гид

Заказать

CZK
Стоимость (взрослый):
CZK

Впервые в Праге

1
Количество участников,

--/--/----
8:00

Описание осмотра:

Во время экскурсии вы познакомитесь с самыми известными пражскими достопримечательностями. Экскурсия предназначена в первую очередь для тех, кто оказался в Праге впервые.

Маршрут экскурсии начинается на Пражском Граде, проходит по Малой стороне, затем через Карлов мост, и наконец приводит вас в лабиринт узких улочек Старого пражского города. По пути не останутся без внимания ни куранты на башне ратуши Старого города, ни кафедральный собор св. Вита. Во время прогулки обязательно отдохните в одном из романтических пражских кафе или традиционной пивной.

Что вы видите?

Староместская площадь

Карлов мост

Пражский град

Карта экскурсии

отзывы

17/05/2017

Moc bych Vám chtěla poděkovat za ochotu a pochvala i průvodci, protože účastníci byli nadšeni! (Sonmez Mujdat - turečtina)

Ammann

24/05/2016

Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit velké poděkování a mimořádnou spokojenost s průvodkyní paní Danou Kratochvílovou. I díky ní jsme odjížděli z Prahy s tím, že naše hlavní město je to nejkrásnější město na světě! Z procházky s paní Danou jsme byli nadšení, velmi zábavnou formou nám přiblížila něco z historie, kterou jsem se sice učili kdysi dávno, ale mnohé z toho bohužel zapomněli ( a mnohé vůbec netušili...) . Bylo to skvělé.

manželé Platinski , Královi a Cabajovi z Karlových Varů

21/07/2015

P. Smekalova byla moc ochotna, velice jsme ocenili jeji pristup k detem a prispusobeni trasy a charakteru prohlidky vekovemu slozeni nasi skupiny. Pres velice teple pocasi jsme stravili v Praze moc hezky den - nad nase ocekavani ... Zvlaste bych vysoce hodnotil jeji rady stran naseho dalsiho programu v Praze, moznosti stravovani nebo typy na navstevu zajimavych mist v nasi vlastni rezii. Jeste jednou Vam dekujeme za prispeni k prijemne stravenemu dni v Praze.

Stefan H.

23/04/2015

Děkuji. Pan Vlk byl skvělý a zanechal perfektní dojem u mých návštěvníků.

Lactalis CZ, s.r.o.

25/03/2015

Klientka i kolegyně byly obě nadšené a procházka se jim moc líbila. Pokud se naskytne další příležitost, určitě se na Vás rádi znovu obrátíme. :)

Pharmnet s.r.o.

07/10/2014

Thank you for your help and great assistance!

HORSCH Maschinen GmbH

07/09/2014

Thank you very much, it was a very interesting tour and very beautiful city, with a professional guide, friendly and informative that I am very grateful.

Maroua K.

26/07/2014

Děkujeme za spolupráci. Host byl velmi spokojený.

Design Hotel Elephant

18/07/2013

Děkuji Vám moc za zajištění prohlídky města. Kolegům ze Švédska se moc líbila (i mě osobně) a byli velice spokojení. Nakonec jsme stihli dojít od hradu až na Staroměstské náměstí!

E.ON Energie, a.s.

21/05/2013

First of all thank you for your support and info to our Prague walking tour. All our group members are very pleased of the Prague walking tour in German language. Mrs. Hermans-Reznickova of your guide team was an excellent Prague guide with extensive knowledge in Czech history and Prague sightseeing's. Mrs. Hermans-Reznickova spokes a very good German Language. Her explanations on the walking tour were very comprehensive and informative for our group. nce more thanking you for the excellent Prague guiding. We will recommend gladly your Travel Agency.

Schmidt M.

Мы рекомендуем