Praha v kostce za nejlevnější cenu

Informace o prohlídce

Hodnocení:

4.76/5

Čas: 10:00

Trvání: 6 hodin 30 minut

Začátek: Na Příkopě 23

Cena za osobu:

Od 1250 CZK za osobu

Cena zahrnuje:

  • Průvodce (pro celou skupinu - neprivátní prohlídka)
  • Vyzvednutí z hotelu
  • Hodinová plavba
  • Oběd
  • Jízda lanovkou

Rezervace

CZK
Cena za osobu:
CZK

Praha v kostce za nejlevnější cenu

1
Počet účastníků,

--/--/----
10:00

Popis prohlídky

Pokud chcete vidět to nejdůležitější z Prahy a mít při tom možnost se najíst a odpočinout si, jste na správném místě. Nabízíme procházku historickým centrem, oběd na palubě lodi i možnost pořídit výjimečné fotografie z Pražského hradu.

Váš průvodce s Vámi nejprve navštíví Václavské náměstí. Poté se vydáte Královskou cestou na Staroměstské náměstí, které zdobí slavný Orloj. Dále se pokračuje do Židovského města až k nábřeží Vltavy, kde na Vás už bude čekat restaurační loď.

Během hodinové plavby centrem Prahy můžete dobře poobědvat a odpočívat za výkladu našeho průvodce.

Následně Vás autobus přepraví k lanovce, která Vás vyveze na Petřín. Zde uvidíte Petřínskou rozhlednu, zmenšenou kopii pařížské Eiffelovy veže. Krásným petřínským parkem projdete ke Strahovskému klášteru a na Pražský hrad. Výhled na stověžatou Prahu odtud je nepopsatelný.

Co uvidíte?

Václavské náměstí

Strahovský klášter

Karlův most

Mapa prohlídky

Hodnocení

23/05/2017

Chcel by som sa Vam a panovi co nas provazel velmi pekne podekovat, bylo to super, profesionalni, jednoducho perfektni. Zazili sme jeden prekrasny den s panom, ktory nam VSETKO a PODROBNE ukazal vysvetlil, proste byl SUPR . Nabuduce ked prijedem do Prahy dame si u vas hrad a vnutro Hradu. Budeme Vas odporucat dale. DEKUJEME

Anton Růžička

29/04/2017

Jeste jednou diky za zorganizovani prohlidky, byli jsme nadseni, vazne super a nase pruvodkyne byla naprosto uzasna, vtipna! Nemelo to chybu!! Mejte se prima a treba nekdy priste ...

Ivana Kupcova

Doporučujeme