Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí

Dnes je Den dětí! Třikrát sláva!

Když bychom to vzali kolem a kolem, pak bychom měli slavit všichni, neboť každý jsme někomu dítětem. Oficiálně dnes ale slaví skutečně ti nejmenší, naše ratolesti a budoucnost. Pojďme jim to přát.

Posledních několik týdnů bylo náročných pro všechny, sami víme, jak jsme situaci vnímali jako dospělí. Jak ji ale vnímaly děti? Jako dobu, kdy se nemuselo do školy? Kdy bylo třeba se učit doma? Kdy se z maminky stala i paní učitelka? Kdy si nemohli jít ven hrát s Tondou? Kdy mamka s taťkou sledovali zprávy a nosili roušky přes tvář? Stali se bandity? Tak jako tak to byla velká změna, byť jen na chvíli. Něco bylo jinak, něco se dělo. Svítá nám ale na dobré časy a není lepší příležitost, kdy to říct našim dětem než dnes. Jak jejich den slavíte? Hrajete doma hry? Jedete na výlet?

Pokud byste v možnostech tápali, rádi Vám doporučíme například túru s našimi zkušenými průvodci. Připravíme pro Vás prohlídku, kdy se starší děti něco přiučí a ty mladší se nebudou nutit. Můžete si po cestě dát zmrzlinu a maminky se mohou odměnit dobrou kávou. Fantazii se meze nekladou, stejně jako té dětské.

Mohlo by Vás zajímat

Divoký život v Praze

Kde se ta kočka v Praze vzala?

Divoký život v Praze

May20