Nováková Elena (Slobodyanyuk)

5/5
russe ukrainien tchèque

Informations about this guide

About me

Jsem původem Ruska, ale již přes dvacet let žiji v České republice a od roku 2000 pracuji jako profesionální průvodkyně. Průvodcovství mě velice baví, neboť spojuje mé zájmy, tj. historii, práci s lidmi a používání mého rodného jazyka. Mám velice ráda vše, co se týká Čech, a chtěla bych s touto zemí seznamovat stále nové a nové lidi. Časově jsem velmi flexibilní.

Education

Mám vysokoškolské pedagogické vzdělání zakončené titulem magistra. Ohledně průvodcovství mám osvědčení průvodce pro region Praha, licenci průvodce Pražským Hradem a též jsem absolvovala workshop „Regiony České republiky“ pro turistické průvodce a další pracovníky v cestovním ruchu. Dle svých časových možností a zájmů se zúčastňuji přednášek, lekcí a dalších akcí týkajících se mé profese.

Work experience

  • Mám patnáctileté zkušenosti s celoročním prováděním ruský mluvicích turistů nejen v Praze ale i v dalších městech a regionech České republiky. Specializuji se nejenom na velké skupinové exkurze, ale také organizuji individuální prohlídky, podle zajmu a přání klienta.

Certificates

  • Osvědčení průvodce pro region Praha vydaný dne 15. 6. 1999 školou cestovného ruchu TYRKYS pod číslem 52/99.
  • Potvrzení držitele licence Průvodce Pražským hradem vydané dne 22. 3. 2006 Správou Pražského hradu pod číslem 1056.
  • Certifikát o absolvování workshopu „Regiony České republiky“ pro turistické průvodce a další pracovníky v cestovním ruchu vydaný 29. 2. 2008 CzechTourismem.
  • Živnostenské listy:
  • - průvodcovská činnost v oblasti cestovného ruchu, vydaný 29. 8. 2006,
  • - překladatel a tlumočník, vydaný 6. 8. 1998

Commentaires

09-11-2017

Contact this guide

Popular tours

Similar guides