Jachta Explorer

Jachta Explorer

Pojďte s námi sledovat z vodní hladiny, jak se podzim v Praze bude vybarvovat.

Už jste někdy pluli na jachtě? Povětšinou máme tento typ lodí spojený s létem a mořem, ale věřte nebo ne, nemusí to tak být. Jachtu totiž můžete najít i na řece Vltava v Praze. Zamlouvá se Vám představa pohodlné plavby na luxusní lodi v prostředí historické Prahy? Kontaktujte nás a vše pro Vás zařídíme.

Výletní, párty loď Explorer je obytná motorová loď se čtyřmi kajutami a velkým salonem pro až 10 osob. Navíc už je na palubě přítomná pouze posádka, která dbá na Vaše pohodlí. Pokud počasí přeje, sluneční paluba je ideální k opalování, ale ani déšť nebo vítr Vám výlet nezkazí, loď má totiž i krytý prostor, např. horní kormidelnu nebo salon.

Loď Explorer je vhodná na rozlučky se svobodou, na setkání přátel, romantickou plavbu, ale také na firemní schůzku. Je vhodná na jakoukoli akci, kde chcete zapůsobit. Na lodi je bar, ze kterého můžete zakupovat nápoje, ale pokud máte speciální přání a my budeme mít dostatek času, není problém zajistit Vám na loď cokoli nad rámec klasické nabídky. To se týká také občerstvení, které lze zajistit v mnoha podobách (od cateringu italské kuchyně, po grilování), ale po vzájemné dohodě není problém přinést si obřerstvení vlastní. Na lodi totiž najdete jak vybavenou kuchyňku, tak samozřejmě i sociální zařízení.

Na jachtě Explorer Vám nebude nic chybět. Nechcete to vyzkoušet?

Mohlo by Vás zajímat