Dárkové poukazy k prodeji

Dárkové poukazy k prodeji

Jak to funguje?

Praktické dárky jsou užitečné, ale jsou to naše zážitky, které nám vytvářejí vzpomínky. S radostí Vám vytvoříme vzpomínky, ke kterým se budete chtít vracet.

Pokud se jedná o dárkový poukaz na veřejnou plavbu s pevným rozvrhem, pak je zadání jasné a voucher vystavíme s roční platností. Ve chvíli, kdy se hosté rozhodnou poukaz využít, kontaktují nás a společně domluvíme přesný termín rezervace (nelze tedy s dárkovým poukazem přijít přímo k lodi bez předchozí komunikace s námi).

Chcete-li obdarovat poukazem na soukromou plavbu, postup je podobný, ale budeme se o možnostech bavit o něco déle (zda se bude jednat pouze o pronájem lodě, nebo si budete přát mít na lodi i občerstvení, apod.). Se vším Vám rádi pomůžeme a poradíme.

Oblíbeným dárkem jsou poukazy na prohlídky po Praze. Poukaz může být už přímo na předem připravenou trasu, jako je např. Malá Strana, nebo Staré Město, ale nic se nemusí vybírat dopředu. Někdo má raději pražské parky, někdo raději objevuje neznámá místa, takže téma a trasa se může vybrat až podle přání hostů. Dárek se může jmenovat čistě "Prohlídka s průvodcem" a zbytek se doladí až před akcí.

Poukaz lze buď zaslat poštou, nebo vystavit jako pdf. Máte-li o dárkový poukaz zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Vymyslíme společně perfektní dárek!

Mohlo by Vás zajímat

Plavby opět v provozu

Informace o aktuální nabídce.

Plavby opět v provozu

June04