Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Noční plavba Prahou s večeří

I v noci je Praha nádherná. Pohled na naše nejvýznamnější, krásně osvětlené památky si můžete vychutnat z paluby parníku za asistence našeho průvodce (není zahrnut v ceně). Prohlídka je vhodná jak pro návštěvníky, kteří jsou v Praze poprvé, tak i pro ty, kteří si chtějí užít příjemné večeře.
Noční Karlův most

I v noci je Praha nádherná. Pohled na naše nejvýznamnější, krásně osvětlené památky si můžete vychutnat z paluby parníku za asistence našeho průvodce (není zahrnuto v ceně). Prohlídka je vhodná jak pro návštěvníky, kteří jsou v Praze poprvé, tak i pro ty, kteří si chtějí užít příjemné večeře.

Zatímco si budete dopřávat dobrou večeři podávanou formou švédského stolu, dozajista Vám učaruje pohled na Karlův most, Národní divadlo či Pražský hrad.

Co uvidíte po cestě: Pražský hrad, Chrám sv. Mikuláše, Budova Vlády České republiky, Národní divadlo, Tančící dům, Vyšehrad

Trvání plavby: 19:00 - 22:00 (3 hodiny)
Pravidelné odjezdy lodě každý večer po celý rok kromě 24. a 31. prosince.

Nástupní místo: Na Příkopě 23 v 18:30 (odvoz mikrobusem k lodi)


Dětská vstupenka: děti od 3 do 11 let (děti do 3 let zdarma)

Trvání prohlídky: 3 hodiny

Národní divadlo Karlův most a Pražský hrad v noci, H. Moravec Pražský hrad v noci

Objednávka prohlídky

Cena: za celou prohlídku
  za osobu za dítě
cena   790 CZK 500 CZK
Kontakt
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Už jsem zaregistrován, přihlásit se ...
Cena
Způsob platby:
Slevový kód:
Prohlídka: Noční plavba Prahou s večeří
Trvání: hodin
Datum:
Začátek prohlídky: 18:30
Místo setkání:
Počet osob:
Počet dětí:
Jazyk:
Poznámka:
Čím více informací víme, tím lepší služby jsme schopni pro Vás zajistit. Prosím sdělte nám z jaké země pocházíte a jaký je účel Vaší návštěvy.